7 módnych tipov, ktoré by mala vedieť každá žena

12.02.2015 16:59

Tento článok sa upravuje

Je to niečo, čo robíme každý deň- nosíme oblečenie! Takže samozrejme dáva zmysel, že každá z nás má pár tipov a trikov s ktorými sa môže podeliť. Všetko od štýlu a módy k malým trikom, ktoré pomáhajú riešiť všetky naše dilemy s ramienkami od poprsenky, úzkymi džínami, a nekomfortnými topánkami. Toto všetko sú veci, ktoré ma neraz donútili povedať "Ako je možné, že som o tom nevedela?" Tak ma napadlo že tieto veci dám dokopy a podelím sa s Vami.

1. Pchanie džínov do topánok

Už žiadne tučné členky! Vďaka tomuto jednoduchému kroku dokážete svoje nie-úzke džíny jednoducho a rýchlo strčiť do topánok!

2. DIY Bra Strap Concealer

Tento šikovný trik nielenže udrží ramienko podprsenky skryté pod oblečením, zabráni navyše aj jej pádu! A stačí na to naozaj len pár minút času, tenké prúžky látky, trocha nite a cvoky.

3. Clever Zipper Solution

Mám niekoľko párov džínsov, ktoré robia tento (príliš tesný snáď?). Nie som si istý, ale tu je to jednoduchý trik, ktoré pomôžu udržať ten ťaživý zips up! Slide prívesok na kľúče krúžok na slučke vášho zips, a potom ju slučku okolo tlačidla. Krúžok zostáva ukrytý pod džínsoviny, a zaisťuje, že nie sa chytiť s letieť dole.

4. Ako na to "Unshrink" vaše oblečenie

Nie všetky oblečenie zvládne sušičku, ale v premiešaný neporiadok bielizne, tie zaludny šaty nejako podarí, aby sa to tam tak ako tak. Mal som sveter raz (to fit), a teraz môže pekne zapadajú do šatníka mojej dcéry American Girl bábiky, Gabby. Och! Lessoned naučil - nebudú kupovať oblečenie, ktoré nemôžu zvládnuť svoje práčovne zručnosti. Hej, ale vedeli ste, že je jednoduchý spôsob, ako "unshrink" je?! Nevyžaduje ísť von a kúpiť nejaké špeciálny produkt, a to buď. Choď návod tu!

5. Double The Layers, Half The Frump

A slimming trick! Just about every girl could use this. Wear a form fitting tank top between your sweater and button-up shirt to keep your mid section from looking frumpy. This is especially helpful if the button-up is a bit baggy, as the tank will press and flatten it against your torso, hiding bunched up fabric and the outlines of the buttons.

  

6. Stretching Jeans To Fit

Ok, so you’ve maybe gained a few pounds, your jeans are getting tight, but not enough so that you need to go out and buy a whole new wardrobe. Been there, done that! You can’t stretch them several sizes, but you CAN stretch them enough to make them fit comfortably.

*Instructions: First, get your jeans damp. You can even put them on and then sit in the tub for a few minutes. This eliminates the process of trying to get them on while they’re wet. Or, give the areas that are too tight a good spray with a spray bottle. Now wear them around the house for about 30 minutes doing lots of stretching, lunges, squats and perhaps some yoga poses. Now that you’ve gotten a good work out in (that’s just a bonus), take them off and let them hang dry. Repeat that process again once they are dry. You should now be able to breath a little easier!

*Stretching Them Length Wise: If you want to stretch them length wise, get them damp, lay them on the floor, put your foot down on the waist side to hold them down, and then grab the bottom of one of the legs and pull it firmly towards your body about 10 times. Repeat this process for the other leg.

7. Choosing Necklaces For Necklines

I’ve never really given this much thought, but pairing your jewelry with your neckline certainly makes a difference! Your necklace choice should compliment your outfit; the neckline of your shirt or dress being the most important thing to consider.